Az élet önmagában értékes

 

Mi az én hivatásom, mire hív el Isten? – ez a kérdés állt a 2023-as Ráday-napok programsorozat ifjúsági napjának középpontjában. Csaknem háromszáz, hivatásválasztás előtt álló református középiskolás látogatott el a budapesti Ráday Házba. A péntek délutáni ifitalira a budapesti és környéki református gyülekezetek ifjúsági csoportjai kaptak meghívást. Több mint kétszázan regisztráltak az eseményre, amely felépítésében is a gyülekezeti ifjúsági alkalmakat idézte: volt benne játék, Ige, előadás, csoportbeszélgetés, asztalközösség és közös dicsőítés is. 

Kapcsolódó cikkünk:
„Az élet több mint célokat elérni: önmagában is értékes, értelmes. Ami a legtisztábban kifejezi ezt, az az őszinte és az örömre törekvő játék, mivel az lényege szerint távol áll mindenféle célszerűségtől.”
Elhívottak közössége