Gondozási központ ünnepélyes átadása Abádszalókon

Március 23-án Nagy Kálmán lelkipásztor ünnepélyesen átvette az abádszalóki Sarepta gondozási központot.

Március 23-a emlékezetes nap az egyházközségünk életében. A mai napon volt az abádszalóki Sarepta gondozási központ ünnepélyes átvétele. Ahogy már korábbi cikkünkben is olvashatták a hivatalos, papírforma szerinti átadás már korábban megtörtént. A mostani ünnepségen részt vett Bölcskei Gusztáv tiszántúli egyházkerület püspöke valamint Szabó József  a nagykunsági egyházmegye esperese. Gyülekezetünk tagjai mellett, az ünnepségen ott voltak a gondozási központ ellátottjai, akik énekekkel és versekkel színesítették a műsort. Bölcskei Gusztáv püspök úr elmondta, hogy büszke arra, hogy a mai helyzetben sorra nyílnak az egyházi fenntartású intézmények. Az ünnepség végén a gondozottakat egy kis süteményezés várta.

Kavisánszki János