Indítsuk a Szentírással a napot!

Egyházunk napindító videós áhítata, az Igeidő minden reggel fél 7-től jelentkezik. A szeptember 25., hétfőn kezdődő héten Balog Zoltán dunamelléki püspök hirdeti és magyarázza a napi Igét.

Az Igeidőben minden héten egy református lelkész jelentkezik reggel 6:30-kor a Bibliaolvasó kalauz szerinti napi igeszakasz magyarázatával. A napindító áhítatok így Kárpát-medence-szerte, sőt, világszerte összekapcsolják az Igével élő református híveket. Nemrégiben Somogyi Péter dunamelléki lelkészi főjegyző tartotta a napindítókat az Apostolok cselekedetei aktuális igeszakaszai alapján.

Az igemagyarázatok visszanézhetők a YouTube-on itt, vagy visszahallgathatók Spotifyon itt. A sorozat első része megtekinthető a Magyarországi Református Egyház Facebook-oldalán. Az oldal követésével minden reggel meghallgathatja a soron következő videós áhítatokat.

Balog Zoltán dunamelléki püspök, a Zsinat lelkészi elnöke napindító áhítatait a szeptember 25., hétfő és október 1., vasárnap közötti héten tekintheti meg.

A napindítókért kövesse a Magyarországi Református Egyház Facebook-oldalát!