Indul a jelentkezés a Sófár Református Dicsőítő Iskolába

Szeretettel hívunk a 3. Sófár Református Dicsőítő Iskolába, melynek időpontja:
2010. július 26-augusztus 1. Szentes!

Szeretettel hívunk a 3. Sófár Református Dicsőítő Iskolába, melynek időpontja:

2010. július 26-augusztus 1. Szentes!

Idei Dicsőítő Iskolánknak a szentesi Terney Béla Középiskolai Kollégium ad helyet.
A korábbiakhoz hasonlóan zenei, énekes és képzőművészeti képzéseken vehetsz részt, hogy fejleszthesd adottságaidat Isten dicsőítésében. Tanulhatunk arról, miért jó Istent dicsérni, s hogyan lehet ebben kiteljesedni. Lesz időnk elcsendesedni az Úr előtt, időt tölteni Vele. S jó alkalom ez a néhány nap arra is hogy együtt legyünk, új barátokat ismerjünk meg.

 

Ha már korábban is részt vettél, újra várunk! Ha még nem, idén gyere el!

További részletekért kattints:

http://sofarportal.hu/hir/var-a-3-dicssuli