Jótékonysági est Andreáért

Jótékonysági est egy leukémiás kislányért Csernátonban

Az alsócsernátoni IKE, IKA Ifjúsági Egyesület és a kézdivásárhelyi Zöld Nap Egyesület közös szervezésében 2010. március 21-én 18:00-kor a Felsőcsernátoni Bod Péter Népházban jótékonysági estre kerül sor.

Ez alkalommal Szabó Andrea uzoni leukémiás kislánynak kívánnak segítséget nyújtani.

Az est folyamán fellépnek: Csernátoni ifi, VIZ (kézdivásárhelyi vasárnapi iskolások), a csernátoni iskolák néptáncosai, Üzenet együttes, Control zenekar.

 

A Kézdivásárhelyen szervezett jótékonysági esten (február 28-án) 2297 lej gyűlt össze, (ebből 407 lej Lemhényből érkezett) ezen kívül Raff Róbert berecki - szórvány református lelkipásztor kezdeményezésére 230 lej perselypénzt adakoztak a lemhényi ökumenikus imahét résztvevői.

A kézdivásárhelyi koncertről képek és videók megtekinthetők a zoldnap.info oldalon.

Aki segíteni szeretne Szabó Andreán, adományát a következő kontszámra utalhatja át:
RO 60 RNCB 03 1808 2868 5400 01 SZABO ANDRAS

CNP 1770521141044

 

Hírszerző: Kocsis Zoltán

Csatolt állományok