Jubiláló konfirmáltak találkozója

Jubiláló konfirmáltak találkozója Székesfehérváron, a Kálvin évbenA Székesfehérvári Református Egyházközség szeretettel hívja és várja mindazokat, akik 2009-ben, a jubileumi Kálvin évben 20, 25, 30, 35... éve nyertek befogadást a magyar reformátusok nagy családjába. A szervező gyülekezet éppen ezért a közösen eltöltött hálaadó perceket szeretné mindenki számára kedves emlékké tenni. Ez lesz az az alkalom, amikor valakit külön azért ünnepelnek, mert néhány kerek éve konfirmációi fogadalmat tett!

Bárhol is konfirmált, itt külön hellyel várják!

A református közösség őszinte örömmel fogad minden kedves jubilálót!

Aki hallja, adja át, hiszen számos érdekelt testvérről nincsenek adatok, sem elérhetőségek, mivel vagy nem Székesfehérváron részesültek a konfirmáció áldásában, vagy azóta más helyre költöztek.

A jubiláló konfirmáltak találkozójának időpontja 2009. március 22 -e, vasárnap, 15- 17 óra, helyszíne a Gyülekezeti Központ, Székesfehérvár, Széchenyi u. 16.