Keresztyén zenefesztivál Kézdivásárhelyen (Erdély)

Keresztyén zenekarok, kórusok fesztiválja

Az Eventus Plus Egyesület szervezésében szeptember 13-án keresztyén zenefesztiválra került sor Kézdivásárhelyen a Vigadó nagytermében. Az est folyamán többségében helybeli csoportok léptek fel: a Boldog Özséb Kórus, a Kantai Szentháromság Templom Énekkara, a Salus zenekar, Kertész Tibor és Ráduly Lala, az Üzenet együttes, valamint a Tinik együttes Lemhényből és az Adonáj Team Székelyudvarhelyről.

A rendezvény elérte célját, mintegy 250 személy (zenészek, énekesek és nézők) gyűlt össze azért, hogy Istent dicsérje jóságáért, nagyságáért, kegyelméért. Öröm volt megtapasztalni, hogy városunkban, vidékünkön szomjúhozzák mennyei Atyánk szeretetét és igényük van a hitük közösségben való megélésére. Reméljük, hogy a rendezvény minden résztvevője megérezte Isten közelségét és lélekben gazdagodva tért haza otthonába. Adja a Teremtő, hogy folytatása legyen az Ő dicséretének a hétköznapokban és további zenefesztiválok alkalmával is.


Kocsis Zoltán, Kézdivásárhely

Csatolt állományok