Májusban a Sófár házhoz jön - Regionális Sófár programok

Dicsőítő nap Miskolcon, fórum Budapesten, konferencia Szentkirályszabadján - májusban a Sófár házhoz jön!

Regionális Sófár programok májusban

•·         Dicsőítő nap Miskolc-Diósgyőrben

•·         Fórum Budapest-Mátyásföldön

•·         Konferencia Szentkirályszabadján

2010-től új irányt vesz a Sófár,  amelynek  célja, hogy elsősorban gyülekezeti szinten segítsük református egyházunkban a liturgia és imaélet kérdéseiről való közös gondolkodást,  illetve új formák megismerését, kipróbálását. Szeretnénk a gyülekezetek lelkipásztorai, a dicsőítés, a  liturgia, az imádság területén szolgáló munkatársai, illetve az ez iránt érdeklődők számára találkozási lehetőséget teremteni, segítve ezzel az együttműködést, a testvéri közösség kialakulását.

Szeretnénk ha ezek a találkozók, nem csak egy-egy alkalomra szólnának, hanem egy hosszabb gyümölcsöző folyamat első állomásai lennének, amelyben egymáshoz közel fekvő gyülekezetek, szolgálók egymást erősítve  tudnának megújulni a dicsőítés, a liturgia és az imádság területén.

Ezzel  a céllal találkozunk Diósgyőrben, Mátyásföldön és Szentkirályszabadján idén májusban! Legyünk együtt imádságban és Isten dicséretében, cseréljük ki tapasztalatainkat, bátorítsuk egymást, építsük közösségünket!

"Az örömteli gyülekezet" | Dicsőítő Nap

Miskolc-Diósgyőri Református Egyházközség

2010. Május 24. Pünkösdhétfő, 9-től 16- óráig

 

"Egyetemes Papság"  | Fórum

Budapest-Mátyásföld Református Egyházközség

2010. Május 29. Szombat,  14-től  18 óráig

 

"Hogyan mondjam el neked?" | Konferencia

Szentkirályszabadjai Református Egyházköszség

2010. Május 30. Vasárnap,   14-től 18 óráig

Bővebb információk és jelentkezés: www.sofarportal.hu