Megjelent az Igazság és Élet 2009/3. száma

Megjelent az Igazság és Élet 2009/3. száma, amely július-augusztus-szeptember hónapokra (a Szentháromság után 4. vasárnaptól a 16. vasárnapig terjedő negyedévre) tartalmaz igetanulmányokat, prédikációvázlatokat vasárnapi igehirdetésekhez, továbbá segítséget nyújt kazuális szolgálatok és ifjúsági nyári tábor tartásához.

Megjelent az Igazság és Élet 2009/3. száma, amely július-augusztus-szeptember hónapokra (a Szentháromság után 4. vasárnaptól a 16. vasárnapig terjedő negyedévre) tartalmaz igetanulmányokat, prédikációvázlatokat vasárnapi igehirdetésekhez, továbbá segítséget nyújt kazuális szolgálatok és ifjúsági nyári tábor tartásához.

A kitekintés rovatban a gyász és a temetkezési kultúra változásainak összefüggéseiről, továbbá aktuális könyvismertetésekről olvashatunk.

Megrendelhető a Továbbképző Intézet címén (4026 Debrecen, Kálvin tér 16), a tovabbk@drk.hu  e-mail címen vagy faxon: +36-52/516-826.

Részletes információk a www.lelkesztovabbkepzo.hu honlapon.

Csatolt állományok