Mit szólnál egy saját rádióhoz?

Az Országos Rádió és Televízió Testület decemberben újra meghirdette a kisközösségi rádiók frekvencia-pályázatát.

Magyarország missziós terület a történelmi keresztény egyházak számára. Erre a feladatra kiválóan alkalmas, és korszerű eszköz a rádió, ami nem csak az érdeklődést tudja felkelteni az egyházaink iránt, de a hívek részére is naprakész tájékoztatást tud adni. A világon sok országban elterjedt az úgynevezett kisközösségi rádiózás, és hazánkban is sok ilyen médium van. Ezeket majdnem kizárólag lelkes önkéntesek üzemeltetik:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Kisközösségi_rádió
Az Országos Rádió és Televízió Testület decemberben újra meghirdette az ilyen kis rádiók frekvencia-pályázatát, amit a 
http://www.ortt.hu/palyazatok.php?menu_id=42&parent=7
oldalon lehet megismerni.
Érdemes élni ezzel a lehetőséggel. Szívesen adunk tájékoztatást a gyülekezetek, a lelkészek, vagy a cserkészek, az egyházaink mellett működő civil szervezetek számára az ilyen kis amatőr rádiók világáról, létrehozásáról és működéséről, és szívesen adunk gyakorlati támogatást a pályázatok elkészítéséhez.

KRE Bölcsészkar, Kommunikáció Tanszék stúdiójának szakemberei, 
valamint az Európa Rádió munkatársai
radio@t-email.hu