Nyílt napok a budapesti teológián

Végzős középiskolásoknak tart nyílt napot a Károli Gáspár Református Egyetem Hittudományi Kara 2023. november 23-án, csütörtökön, valamint december 7-én, csütörtökön. Mindkét nap 9-14 óra között várják az érdeklődő diákokat, a részvétel regisztrációhoz kötött.

A nyílt napokon az érdeklődők tájékoztatást kaphatnak az alkalmassági vizsgáról, a Hittudományi Kar tanszékeiről, valamint arról, hogyan épül fel a teológia tudománya. Részt vehetnek bemutatóórákon, megtekinthetik a megújult Ráday Házat, a Török Pál Kari Könyvtárat, megismerhetik a teológusok mindennapjait, valamint részt vehetnek a csütörtökönként tartott exhortációs istentiszteleten is. A nyílt nap közös ebéddel zárul.

Cím: 1092 Budapest, Ráday utca 28. (bejárat a Markusovszky tér felől)

Regisztrálni ezen a linken szükséges.