Önkénteseket keresünk Debrecenbe

Önkénteseket keresünk az Alkotmányozó Zsinata és Hálaadó Ünnepének lebonyolítására DebrecenbeA Magyar Református Egyház Alkotmányozó Zsinata és Hálaadó Ünnepének előkészítésére és lebonyolításához a 2009. május 20-23. közötti időszakra keresünk talpraesett, lelkes református ifjakat és leányokat 15 éves kortól, akik magukénak érzik az egyház e rendkívüli rendezvényének segítését. Többek között az alábbi területeken várunk közreműködőket: helyszínek berendezése, felügyelete, résztvevők irányítása, útbaigazítás, vendégek kísérése, rendrakási és takarítási segítség, színpadi beszerelés, csoportok kísérése, információs pult, regisztrációs feladatok, vízosztás, rendfenntartásban segítség, parkolás irányítása, ruhatár, gyermekprogramoknál részvétel, színpadi programoknál háttérfeladatok stb. Érkezés május 20-án (szerda) délután, hazaindulás 23-án (szombat) ebéd után. A közreműködők étkezést kapnak. Szállást tornateremben biztosítunk (hálózsák és polifoam szükséges), indokolt esetben külön szálláshely is igényelhető.
A jelentkezéshez 18 év alatt a jelentkezési lap hátoldalán található szülői nyilatkozat is szükséges.
Jelentkezési határidő: 2009. május 11.

Jelentkezési lap letölthető:
http://www.majus22.org/hir_onkenteseket_keresunk.html

Jelentkezéseket erre az email cimre várjuk:
ifjusag@zsinatiiroda.hu