Önkéntesség angoltáborokban

A Szentírás Szövetség (Scripture Union Hungary) idén hét református gyülekezetben szervez missziói táborokat gyerekek és tinik számára, az angol nyelv vonzerejét felhasználva, hirdetve Isten örömhírét.

 

Táboraink brit és magyar önkéntesek segítségével kerülnek megrendezésre az ország több településén, helyi gyülekezetekkel együttműködve. Az angol nyelv miatt táborainkban sok olyan gyermek is megfordul, aki máshol nem hall Jézus megváltó szeretetéről.

Várjuk a lelkes, fiatal keresztények jelentkezését!

Gyere el, ha:

  • szívesen szolgálnál gyerekek felé az evangéliummal
  • szívesen töltenéd a nyaradat vagy a nyári kötelező önkéntességedet hasznosan
  • szívesen szolgálnál egy felekezetközi és nemzetközi csapat tagjaként
  • szívesen gyakorolnád az angol nyelvet.

Jelentkezési feltételek:

  • legalább 16 éves életkor
  • legalább alapfokú angol nyelvtudás
  • élő hit és aktív gyülekezeti tagság.

Időpontok: 2022. július 3-8., 10-15., 17-22., 24-29.

A jelentkezési űrlap itt érhető el.

Bővebb információ:
Daxner Tamás: taborok@gmail.com