Picinkék zenebölcsi a Debrecen-Füredi úton

Hosszabb kihagyás és a szükséges változtatások megtétele után újraindul a templomi zenebölcsi!

Szeretettel várjuk azokat a kismamákat, szülőket és babákat (0-3 éves korig), akik szeretnének részt venni egy nagy kalandban, amelyben - Istenre figyelve - mondókák, gyermekdalok, mozgásos játékok és hangszerek segítségével fedezzük fel a mesék világát.
A 6-8 fős csoportokban történő játékos foglalkozások jó hatással vannak a beszédindításra, a ritmus- és hallásfejődésre, a figyelem időtartamának növelésére, továbbá megkönnyítik a későbbi bölcsődei és óvodai beilleszkedést.

A foglalkozások
2010. június 7-étől  hétfőnként 10 órakor kezdódnek.
Helyszín: Füredi úti Református Templom és Gyülekezeti Ház (Füredi út 39.).
Foglalkozásvezető: Szűcs Anikó (Ancsa néni) ének-zene tanár, aki a 20/594-16-14-es telefonszámon várja a jelentkezéseket naponta 14 és 18 óra között.