Szálláslehetőség a Beregben.

Tiszakerecsenyben a Mécses Gyülekezeti és Ifjúsági Központunk tetőterében szálláshelyet biztosítunk iskolai osztályok, gyülekezeti csoportok, családok számára, akik szeretnének egy hangulatos beregi faluban táborozni, konferenciát tartani. A ház kertjében, diófaligetben lehetőség van sátorozásra is.

A Beregi síkság épített öröksége, természeti kincsei rendkívül gazdag növény és madárvilága garanciát jelentenek a kellemes időtöltésre, pihenésre. A Szatmár-Beregi Tájvédelmi körzetben fekvő településünk kiváló lehetőségeket nyújt a pihenni, strandolni, sportolni, kirándulni,horgászni vágyóknak. Hívjuk a pihenni vágyókat, a lelki feltöltekezést keresőket, a családokat, a gyülekezeti gyermek és ifjúsági csoportokat.
Szeretettel várunk minden érdeklődőt, s mindent megteszünk azért, hogy az itt eltöltött napok igazi élményt jelenthessenek.
Kérjük látogassanak el honlapunkra, ahol további részleteket olvashatnak Ifjúsági Központunkról.
www.ifihaz.mlap.hu