Valláspedagógiai kurzus a Gyökössy Intézetben

SZÜLETÉSTŐL KONFIRMÁCIÓIG - VALLÁSPEDAGÓGIAI KURZUS A GYÖKÖSSY INTÉZETBEN

Kurzusvezető: Dr. Komlósi Ákos pszichológus, c. főiskolai docens (Pécs)Időpont, hely: 2009. május 8-9. (péntek 9. 30 - szombat 14. 00 óra) Óraszám: 15 tanóra Kecskemét, Gyökössy Intézet Jelentkezési határidő: 2009. április 30. Az "ismeretlenhez fűződő viszony- a személyiségünk része, amely életkoronként változik. De mit jelent ennek "fejlődése-? Hogyan alakul ez a "társaslélektani- megközelítés szerint? Milyen a "tanító-, aki hitre nevel? Mese-csoda-hit az életünkben.Ilyen kérdésekkel foglalkozunk a gyermekekkel és fiatalokkal való foglalkozás hatékonyabbá tétele érdekében. A témafeldolgozás csoportmunkával és "önsegítő- jelleggel történik,mivel minden résztvevő rendelkezik "saját-élménnyel-.
A kurzust ajánljuk lelkészeknek, hitoktatóknak, vallástanároknak.
Részvételi díj: 6. 400,- Ft/fő + szállás, étkezés egyéni költségtérítéssel
Jelentkezés, információ: gyokossy@kre.hu email címen vagy a 76 327 086 telefonszámon.