Várom az Urat Adventi zenefesztivál Kézdivásárhelyen

Kolozsvár után Kézdivásárhelyen is sor került a Várom az Urat adventi keresztyén zenefesztiválra.

December 13-án Kolozsvár után Kézdivásárhelyen is sor került a Várom az Urat adventi keresztyén zenefesztiválra.
Az est folyamán felléptek: A Salus, a Baróti Szent Adalbert Egyesület BAKI csoportja, az Üzenet együttes, az A.K.O.L. vegyeskórus, a Tinik zenekar Lemhényből, a kézdivásárhelyi református Kollégium ifjúsági kórusa, a Hálaadás Református Dalárda, az alsócsernátoni ifi csoport, Ráduly Lala és barátai illetve az ikafalvi mini ifi.
Teltház fogadta a Vigadó művelődési házban fellépő zenekarokat, több, mint 250 személy jött el imádkozni, elcsendesedni, Istent dicsérve várni az Úr Jézus érkezésére, készülni az Ünnepre.
A zenefesztiválon adományokat gyűjtöttek a lemhényi Bors Krisztina mozgássérült lány számára, akinek " fényt "szeretnének vinni életébe a Kézdiszéki Ifjúsági Szervezet képviselői. Ily módon az összegyűlt 700 lejjel hozzájárultak ahhoz, hogy villanyáramot vezessenek Krisztináék lakásába.
A zenefesztivál megszervezéséért, lebonyolításáért köszönet illesse Csiki Zoltán hagfelvétel-készítőt, Raff Róbert és Jancsó István hangosítókat, illetve a Vigadó Művelődési Ház vezetőségét.

Áldott legyen Isten ezért a napért, dicsőség adassék Néki mindenkoron!

Az Eventus Plus Egyesület nevében: Kocsis Zoltán.Fotó: Bodó Imre

Csatolt állományok